ايتنا - آخرين عناوين

تهيه شده توسط سايت خبری فناوری اطلاعات (ايتنا)
ايتنا - آخرين عناوين
 1. خودکرده اپل را تدبیر نیست!
  ایتنا - کارشناسان بر این باورند که اشتباه مهلک و امنیتی اپل نیز همچون فیس‌بوک موجب شد بالغ بر ۱.۴ میلیارد کاربر آیفون و آیپد تصمیم به ترک استفاده و خریداری محصولات این شرکت بگیرند.
 2. تعبیه سیستم خنک کننده در ردمی نوت 8 پرو
  ایتنا - این سیستم خنک کننده باعث می‌شود درجه حرارت گوشی تا شش درجه سانتیگراد کاهش یابد و از گرم شدن بیش از حد که می‌تواند به سخت‌افزار تلفن همراه آسیب بزند، جلوگیری به عمل آید.
 3. رایانش ابری چه مزیت هایی برای مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) ایجاد می کند؟
  رایانش ابری به معنای ذخیره سازی و دسترسی به داده ها و برنامه ها از طریق اینترنت به جای هارد دیسک کامپیوتر است. منظور از ابر در اینجا تنها استعاره ای از اینترنت است.
 4. منتظر تغییرات شگرف در ساعت اپل جدید نباشیم؟!
  ایتنا - یک منبع آگاه می‌گوید اپل امسال هم نمایشگرهای مورد استفاده در این ساعت را تولید می‌کند، ولی تغییری در این نمایشگرها ایجاد نشده است.
 5. قابلیت اصلاح خودکار به جیمیل افزوده شد
  ایتنا - به تازگی قابلیت و امکانات جدیدی به سرویس پست الکترونیک جیمیل افزوده شده است تا به صورت خودکار اشتباهات املایی و دستوری را تشخیص داده و اصلاح کند.
 6. سرقت اطلاعات کاربران توسط VPN
  ایتنا - محققان و پژوهشگران فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که هکرها بدافزار خطرناک جدیدی را تحت پوشش یک اپلیکیشن VPN محبوب منتشر کرده و از این طریق قصد داشتند به اطلاعات کاربران نفوذ و دسترسی پیدا کنند.
 7. برخی مسئولان با فضای مجازی آشنایی ندارند
  ایتنا - برخی از مسئولان خیلی با فضای مجازی آشنا نیستند و تلاش دارند در این فضا نباشند چرا که احساس می‌کنند دردسر این فضا برای آنها بیشتر از نکات مثبت است. توجه داشته باشید وقتی شما در فضای مجازی ورود می‌کنید به نوعی خودتان را در معرض انتقاد و قضاوت قرار می‌دهید و باید آمادگی داشته باشید.
 8. آنچه از وان پلاس 7 تی می‌دانیم
  ایتنا - اگر چه این گوشی از نظر ظاهری تقاوت چندانی با تولیدات اخیر شرکت وان پلاس ندارد اما افزوده شدن سه دوربین به صورت افقی به مرکز این گوشی در قالب یک قاب دایره ای شکل تفاوت عمده آن محسوب می‌شود.
 9. گزارش تصویری ایتنا : گزارش تصویری ایتنا: آئودی Q3 2019، مهیای چالش‌ها
 10. آنتی‌ویروسی که پای هکرها را به سیستم‌ها باز می‌کرد!
  ایتنا -تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در منابع خبری نشان می‌دهد که نرم‌افزار امنیتی کسپرسکی سال‌ها به وب‌سایت‌های مختلف امکان ردیابی کاربران محصولات این شرکت را می‌داده است.